شرایط و ضوابط استفاده

ما متعهد می‌شویم که تمام تلاش‌مان را در راستای حفظ حریم شخصی کابران سایتمان انجام دهیم. 

کابران گرامی در هنگام استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ZeeZip.com شرایط و ضوابطی که در ذیل بدان ذکر شده است را به دقت مطالعه بفرمایید تا ما بتوانیم بهترین خدمات را برای شما ارائه دهیم:

نکته 1: (تفاوت رنگ)

هنر‌دوست گرامی به دلیل متفاوت بودن روشنایی و تنظیمات مربوط به رزولوشن و همچنین پیچدگی‌های فرایند چاپ حرارتی و سابلیمیشنی، احتمال تفاوت رنگ با آنچه در مانیتور می‌بینید وجود دارد.

نکته 2: (لغو سفارش)

دوست عزیز حداه اکثر تا 5 ساعت پس از ثبت و پرداخت سفارش خود، فرصت دارید تا نسبت به لغو سفارشتان اقدام کنید و مبلغ سفارش‌تان اقدام کنید تا مبلغ سفارش برایتان برگشت داده شود. به منظور لغو سفارش، حتما در اولین فرصت با ما تماس بگیرید. 

نکته 3: (جبران خسارت)

گروه فرهنگی و هنری زیزیپ تمام تلاش خود را می‌کند که کالای مورد نظر شما را صحیح و سالم به دستتان برساند. اگر به هر دلیل محصول ارسال شده مغایر با توضیحات سایت باشد و یا احیانا در طی مسیر صدمه‌ی فیزیکی دیده باشد، ما خود را موظف به جبران خسارت می‌کنیم. لطفا مراتب را از طریق راه‌های ارتباطی«تماس با ما» به اطلاع ما برسانید.

نکته 4: (مالکیت های معنوی وبسایت ZeeZip.com)

قوانین حفاظتی کپی رایت، ایده‌های مطرح شده در این وب سایت را نیز دربر می‌گیرد(از قبیل کلمه‌های خاص استفاده شده در سایت) و «قانون کپی رایت گردآوری»، اطلاعات و ایده‌های جمع‌آوری شده در وب سایت www.ZeeZip.com را نیز پوشش می‌دهد. این قوانین همه ارکان طراحی این وب سایت از جمله تصاویر، خلاقیت و المنت‌های گرافیکی موجود در این وب‌سایت را نیز پوشش می‌دهد.